Amphenol Industrial 97-3106A16S-6PY-940
97-3106A16S-6PY-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A16S-6PY-940
Brief Description
AB 3C 3#16S PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106A16S-6PY-940.pdf
Availability of 97-3106A16S-6PY-940
QUANTITY
97-3106A16S-6PY-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A16S-6PY-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A16S-6PY-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A16S-6PY-940
Related Links97-3106A1, 97-3106A16S-6PY-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A16S-6PY-940 Details Description
Related parts for 97-3106A16S-6PY-940
JUMPER-H1507TR/A3048B/H1507TR 8" datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 2.7K OHM 1206 datasheet.pdf
IC REG BUCK 12V 2A TO263-5 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 22POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 5POS 270DEG 5MM datasheet.pdf
RES SMD 232 OHM 1/2W 1206 WIDE datasheet.pdf
CAP CER 100PF 100V 1% BP 1206 datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD datasheet.pdf
REPLACE FUSE INTERBUS-ST MODULES datasheet.pdf
PLASTIC MAG FOR CMS-P1 PLOTTER datasheet.pdf
100 mA, Low Quiescent Current, CMOS Linear Regulator IC datasheet.pdf