Amphenol Industrial 97-3106A18-10S-940
97-3106A18-10S-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A18-10S-940
Brief Description
AB 4C 4#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106A18-10S-940.pdf
Availability of 97-3106A18-10S-940
QUANTITY
97-3106A18-10S-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A18-10S-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A18-10S-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A18-10S-940
Related Links97-3106A1, 97-3106A18-10S-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A18-10S-940 Details Description
Related parts for 97-3106A18-10S-940
CAP CER 1.5UF 50V X7R 2220 datasheet.pdf
IC SYNTHESIZER RF1/RF2 24TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 4.02KOHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 68V 80A TO-220 datasheet.pdf
CONN HSG INLINE MNT PLUG 61POS datasheet.pdf
CAP ALUM 390UF 20% 250V RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 50W datasheet.pdf
VARISTOR 24.3V 10A 0603 datasheet.pdf
MOSFET N CH 300V 42A TO-220 datasheet.pdf
IC MMIC AMP LNA PHEMT 16-QFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 400W datasheet.pdf