Amphenol Industrial 97-3106A18-11PX-940
97-3106A18-11PX-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A18-11PX-940
Brief Description
AB 5C 5#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106A18-11PX-940.pdf
Availability of 97-3106A18-11PX-940
QUANTITY
97-3106A18-11PX-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A18-11PX-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A18-11PX-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A18-11PX-940
Related Links97-3106A1, 97-3106A18-11PX-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A18-11PX-940 Details Description
Related parts for 97-3106A18-11PX-940
IC TXRX RS485/RS422 LOWPWR 8SOIC datasheet.pdf
RACEWAY 1CHAN SMALL AD WH 6' datasheet.pdf
IC ENCORE XP MCU FLASH 8K 28SSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS DIP .125 SLD datasheet.pdf
IC ADC 12BIT SER/PAR 105M 32VQFN datasheet.pdf
RES SMD 61.9K OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
FIXED IND 82UH 85MA 11 OHM SMD datasheet.pdf
SWITCH SNAP ACTION 0.05A SPST datasheet.pdf