Amphenol Industrial 97-3106A18-8P-621
97-3106A18-8P-621 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A18-8P-621
Brief Description
AB 8C 7#16 1#12 PIN PLG BLKZIN
Datasheet Download
97-3106A18-8P-621.pdf
Availability of 97-3106A18-8P-621
QUANTITY
97-3106A18-8P-621 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A18-8P-621
Internal Part NumberEIS-97-3106A18-8P-621
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A18-8P-621
Related Links97-3106A, 97-3106A18-8P-621 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A18-8P-621 Details Description
Related parts for 97-3106A18-8P-621
BOX ABS BLACK 4.38"L X 2.95"W datasheet.pdf
RES SMD 422K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 4V datasheet.pdf
CAP CER 150PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
Connector Receptacle 18 Position 0.165" (4.20mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
IC ADC 12BIT DUAL 310MSPS datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
Connector Receptacle 45 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
GIG-ARR 13MM PLUG ASSY datasheet.pdf
TV 53C 53#20 PIN PLUG datasheet.pdf
470UF 400V 35X50MM 85C 12000H datasheet.pdf