Amphenol Industrial 97-3106A20-19PW-417-940
97-3106A20-19PW-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A20-19PW-417-940
Brief Description
AB 3C 3#8 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106A20-19PW-417-940.pdf
Availability of 97-3106A20-19PW-417-940
QUANTITY
97-3106A20-19PW-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A20-19PW-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A20-19PW-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A20-19PW-417-940
Related Links97-3106A20-, 97-3106A20-19PW-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A20-19PW-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106A20-19PW-417-940
FIXED IND 6.8UH 12A 18 MOHM SMD datasheet.pdf
CONN RECEPT VERT 20POS 1.27MM datasheet.pdf
IC MUX VIDEO 75MHZ 4INPUT 16SOIC datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
CONVRT DC/DC 165VIN 6.5VOUT 100W datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 64QFN datasheet.pdf
BVL7.62HP/03/90FI 3.5SN BK BX datasheet.pdf
CONN HDR 19POS 1.27MM SMD R/A datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 5 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
CAP CER 390PF 630V NP0 1111 datasheet.pdf