Amphenol Industrial 97-3106A20-21SY-417
97-3106A20-21SY-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A20-21SY-417
Brief Description
AB 9C 8#16, 1#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106A20-21SY-417.pdf
Availability of 97-3106A20-21SY-417
QUANTITY
97-3106A20-21SY-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A20-21SY-417
Internal Part NumberEIS-97-3106A20-21SY-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A20-21SY-417
Related Links97-3106A2, 97-3106A20-21SY-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A20-21SY-417 Details Description
Related parts for 97-3106A20-21SY-417
CHASSIS ALUM UNPAINTED 8"LX10"W datasheet.pdf
IC REG LDO 2.7V 0.15A SOT23-5 datasheet.pdf
IC SRAM 4MBIT 10NS 44TSOP datasheet.pdf
RES 150 OHM 2W 10% AXIAL datasheet.pdf
RES ARRAY 7 RES 75 OHM 8SIP datasheet.pdf
RES 1.3M OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
SENSOR PROX NPN 6.4MM 12-24VDC datasheet.pdf
DIP CABLE M-F 20POS datasheet.pdf
RES SMD 71.5K OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CAP FILM 0.003UF 5% 2000VDC AXIA datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 18POS PIN datasheet.pdf