Amphenol Industrial 97-3106A20-23PX-417-940
97-3106A20-23PX-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A20-23PX-417-940
Brief Description
AB 2C 2#8 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106A20-23PX-417-940.pdf
Availability of 97-3106A20-23PX-417-940
QUANTITY
97-3106A20-23PX-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A20-23PX-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A20-23PX-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A20-23PX-417-940
Related Links97-3106A20-, 97-3106A20-23PX-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A20-23PX-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106A20-23PX-417-940
MOSFET N-CH 400V 10A D2PAK datasheet.pdf
MOSFET N-CH 20V 32A DIRECTFET datasheet.pdf
RES SMD 110 OHM 0.05% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN CARD EXTEND 60POS 1MM SLD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 150W datasheet.pdf
LED EASYWHT WARM WHT 3500K 2SMD datasheet.pdf
SWITCH ROTARY SP8T datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X12MM XCUT T766 datasheet.pdf
D-SUB FILTER 37POS IP67 datasheet.pdf