Amphenol Industrial 97-3106A20-27P-417-940
97-3106A20-27P-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A20-27P-417-940
Brief Description
AB 14C 14#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106A20-27P-417-940.pdf
Availability of 97-3106A20-27P-417-940
QUANTITY
97-3106A20-27P-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A20-27P-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A20-27P-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A20-27P-417-940
Related Links97-3106A20-, 97-3106A20-27P-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A20-27P-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106A20-27P-417-940
FILTER IF 38.0MHZ 5SIP datasheet.pdf
IC OPAMP VGA 150MHZ RRO 16LFCSP datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS VERT CRIMP TIN datasheet.pdf
MOSFET P-CH 20V 2.2A SOT23-6 datasheet.pdf
RES SMD 110 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS DIP .125 SLD datasheet.pdf
CAP THIN FILM 36PF 25V 0805 datasheet.pdf
IC REG CTRLR ISO PWM 8SOIC datasheet.pdf
CONTACT SOCKET 16AWG SIZE 16 datasheet.pdf
CONN RCPT 41POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
CONN HEADER 32POS .100" GOLD datasheet.pdf