Amphenol Industrial 97-3106A20-27PW-417-940
97-3106A20-27PW-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A20-27PW-417-940
Brief Description
AB 14C 14#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106A20-27PW-417-940.pdf
Availability of 97-3106A20-27PW-417-940
QUANTITY
97-3106A20-27PW-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A20-27PW-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A20-27PW-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A20-27PW-417-940
Related Links97-3106A20-, 97-3106A20-27PW-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A20-27PW-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106A20-27PW-417-940
FIXED IND 10NH 530MA 260 MOHM datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 40V 1A SMB datasheet.pdf
FERRITE CORE TOROID 5.46UH N30 datasheet.pdf
FIXED IND 1UH 20A 1.75 MOHM SMD datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 60V 1A DO214AA datasheet.pdf
OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 200W datasheet.pdf
RES 1.87K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 14.7K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 390 OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
FERRITE CORE datasheet.pdf
100UF 400V 25.7X54.4 85C AXI datasheet.pdf