Amphenol Industrial 97-3106A20-4SX-940
97-3106A20-4SX-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A20-4SX-940
Brief Description
AB 4C 4#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106A20-4SX-940.pdf
Availability of 97-3106A20-4SX-940
QUANTITY
97-3106A20-4SX-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A20-4SX-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A20-4SX-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A20-4SX-940
Related Links97-3106A2, 97-3106A20-4SX-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A20-4SX-940 Details Description
Related parts for 97-3106A20-4SX-940
IC DGTL POT 10K 1CH SOT23-6 datasheet.pdf
RES SMD 3.9M OHM 5% 1/2W 1210 datasheet.pdf
IGBT MOD DUAL 1700V 100A KA SER datasheet.pdf
LED CBI 3MM ARRAY 1X3 RED TH datasheet.pdf
RES 6.2K OHM 20W 1% TO126 datasheet.pdf
RES 6.2 OHM 10W 10% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 26POS PIN datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPDT 6A 24V datasheet.pdf
FIXED IND 820UH 29MA 65 OHM TH datasheet.pdf
CUTOFF STRIKER datasheet.pdf
HOLD DOWN datasheet.pdf
DIODE ZENER 36V 350MW SOT23 datasheet.pdf