Amphenol Industrial 97-3106A20-6PX-940
97-3106A20-6PX-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A20-6PX-940
Brief Description
AB 3C 3#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106A20-6PX-940.pdf
Availability of 97-3106A20-6PX-940
QUANTITY
97-3106A20-6PX-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A20-6PX-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A20-6PX-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A20-6PX-940
Related Links97-3106A2, 97-3106A20-6PX-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A20-6PX-940 Details Description
Related parts for 97-3106A20-6PX-940
IDC CABLE - APK20B/AE20G/APK20B datasheet.pdf
RES 140K OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC RESET MPU LOW PWR SOT23-5 datasheet.pdf
IC REG LDO 5.4V 75MA SOT89-3 datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS WALL MT W/PINS datasheet.pdf
BOX S STEEL NATURAL 16"L X 16"W datasheet.pdf
CAP CER 0.033UF 16V X8R 0402 datasheet.pdf
ANT WHIP WB 5/8 144-156MHZ 47"BK datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 20A 250VAC 50VDC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 500W datasheet.pdf
CONN EDGE DUAL .050 EXTEND 40POS datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR 9A 480VAC datasheet.pdf