Amphenol Industrial 97-3106A20-7S-417-940
97-3106A20-7S-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A20-7S-417-940
Brief Description
AB 8C 8#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106A20-7S-417-940.pdf
Availability of 97-3106A20-7S-417-940
QUANTITY
97-3106A20-7S-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A20-7S-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A20-7S-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A20-7S-417-940
Related Links97-3106A20, 97-3106A20-7S-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A20-7S-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106A20-7S-417-940
MOD PWR ENT 1PL QC 2.5 SNAP PNL datasheet.pdf
RES SMD 14.3K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC ZNEO MCU FLASH 128K 100LQFP datasheet.pdf
RES SMD 97.6KOHM 0.05% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 210K OHM 0.05% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC DDR3 SDRAM 1GBIT 667MHZ 78BGA datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 0.5A 8WSON datasheet.pdf
RES 3.32K OHM 1/4W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 60W datasheet.pdf
CONN HOUSING 40POS 2.54MM datasheet.pdf