Amphenol Industrial 97-3106A20-7S-940
97-3106A20-7S-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A20-7S-940
Brief Description
AB 8C 8#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106A20-7S-940.pdf
Availability of 97-3106A20-7S-940
QUANTITY
97-3106A20-7S-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A20-7S-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A20-7S-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A20-7S-940
Related Links97-3106A, 97-3106A20-7S-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A20-7S-940 Details Description
Related parts for 97-3106A20-7S-940
CONN CAP WIRE 18-22 AWG datasheet.pdf
IC MOSFET DRVR SYNC BUCK 10-DFN datasheet.pdf
TAPE VHB ACRYLIC FOAM 1/2"X 36YD datasheet.pdf
FIXED IND 500NH 36A 1.5 MOHM SMD datasheet.pdf
SURGE SUPP QUAD PROG 64V SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3500K 4SMD datasheet.pdf
RES SMD 5 OHM 1% 20W TO263 D2PAK datasheet.pdf
OSC PROG 2.5V LVPECL 20PPM 3.2X5 datasheet.pdf