Amphenol Industrial 97-3106A22-10SX
97-3106A22-10SX picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A22-10SX
Brief Description
AB 4C 4#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106A22-10SX.pdf
Availability of 97-3106A22-10SX
QUANTITY
97-3106A22-10SX Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A22-10SX
Internal Part NumberEIS-97-3106A22-10SX
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A22-10SX
Related Links97-3106, 97-3106A22-10SX Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A22-10SX Details Description
Related parts for 97-3106A22-10SX
CAP CER 150PF 1KV SL/GP RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 1UF 25V Y5V 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 10POS .100 R/A PCB datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 3.5A 10DFN datasheet.pdf
FIXED IND 8.7NH 700MA 100 MOHM datasheet.pdf
FIXED IND 100UH 170MA 4.42 OHM datasheet.pdf
CONN HEADER 0.050 30 POS datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 1A SYNC 8MSOP datasheet.pdf
IC OPAMP VFB 190MHZ RRO datasheet.pdf