Amphenol Industrial 97-3106A22-12PX-417
97-3106A22-12PX-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A22-12PX-417
Brief Description
AB 5C 3#16, 2#8 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106A22-12PX-417.pdf
Availability of 97-3106A22-12PX-417
QUANTITY
97-3106A22-12PX-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A22-12PX-417
Internal Part NumberEIS-97-3106A22-12PX-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A22-12PX-417
Related Links97-3106A2, 97-3106A22-12PX-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A22-12PX-417 Details Description
Related parts for 97-3106A22-12PX-417
FIXED IND 270UH 260MA 2.4 OHM datasheet.pdf
CAP ALUM 0.22UF 20% 50V SMD datasheet.pdf
CARDEDGE 25POS .156 BLACK datasheet.pdf
RES SMD 0.011 OHM 5% 1/2W 0805 datasheet.pdf
CONN PLUG 24POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 100W datasheet.pdf
CONN RCPT 31POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
POT 50K OHM 1/10W CARBON LINEAR datasheet.pdf