Amphenol Industrial 97-3106A22-13SW-417-940
97-3106A22-13SW-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A22-13SW-417-940
Brief Description
AB 5C 1#16, 4#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106A22-13SW-417-940.pdf
Availability of 97-3106A22-13SW-417-940
QUANTITY
97-3106A22-13SW-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A22-13SW-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A22-13SW-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A22-13SW-417-940
Related Links97-3106A22-, 97-3106A22-13SW-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A22-13SW-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106A22-13SW-417-940
RES ARRAY 8 RES 10K OHM 1206 datasheet.pdf
RES SMD 1.91KOHM 0.25% 1/8W 1206 datasheet.pdf
CONN HOUSING SH 4POS 1MM WHITE datasheet.pdf
XFRMR LAMINATED 5VA THRU HOLE datasheet.pdf
CONN EDGECARD 14POS .100 EYELET datasheet.pdf
HEADER 33POS STR DUAL INSUL 1ROW datasheet.pdf
RES 549 OHM 1/4W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3500K 4SMD datasheet.pdf
SWITCH ROTARY SP5T PCB NONSHORT datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 63V 10% 2917 datasheet.pdf
CONN RCPT 2POS BOX MNT PIN datasheet.pdf