Amphenol Industrial 97-3106A22-14PZ-940
97-3106A22-14PZ-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A22-14PZ-940
Brief Description
AB 19C 19#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106A22-14PZ-940.pdf
Availability of 97-3106A22-14PZ-940
QUANTITY
97-3106A22-14PZ-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A22-14PZ-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A22-14PZ-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A22-14PZ-940
Related Links97-3106A2, 97-3106A22-14PZ-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A22-14PZ-940 Details Description
Related parts for 97-3106A22-14PZ-940
CAP ALUM 22UF 20% 16V SMD datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD datasheet.pdf
CONN RCPT 19POS PANEL MT SOLDER datasheet.pdf
IC 80C51 MCU FLASH 16K 44PLCC datasheet.pdf
LED GREEN CLEAR 0603 SMD datasheet.pdf
CONDUCTOR PUNCH datasheet.pdf
IC FPGA 224 I/O 484FPBGA datasheet.pdf
SPRNG-CAGE SCKT STRP 32POS datasheet.pdf
Connector Socket 29 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
THERMISTOR 1K OHM 0402 datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER +/-9V 1W datasheet.pdf