Amphenol Industrial 97-3106A22-18SY-417-940
97-3106A22-18SY-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A22-18SY-417-940
Brief Description
AB 8C 8#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106A22-18SY-417-940.pdf
Availability of 97-3106A22-18SY-417-940
QUANTITY
97-3106A22-18SY-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A22-18SY-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A22-18SY-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A22-18SY-417-940
Related Links97-3106A22-, 97-3106A22-18SY-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A22-18SY-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106A22-18SY-417-940
TIMR MINI MULTI-TIME DPDT 125VDC datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
LED ACCESS NVIS CAP GREEN datasheet.pdf
CAP CER 0.022UF 50V 20% BX 1805 datasheet.pdf
RES 19.1 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 28SOIC datasheet.pdf
MICRO 37C P 72" WHT JACKS NI datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.5V datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 30W datasheet.pdf