Amphenol Industrial 97-3106A24-11SZ-417
97-3106A24-11SZ-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A24-11SZ-417
Brief Description
AB 9C 6#12, 3#8 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106A24-11SZ-417.pdf
Availability of 97-3106A24-11SZ-417
QUANTITY
97-3106A24-11SZ-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A24-11SZ-417
Internal Part NumberEIS-97-3106A24-11SZ-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A24-11SZ-417
Related Links97-3106A2, 97-3106A24-11SZ-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A24-11SZ-417 Details Description
Related parts for 97-3106A24-11SZ-417
CONN EDGECARD 12POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 15 Position Free Hanging (In-Line) Solder Cup datasheet.pdf
CONTACT PIN CRIMP 13-17AWG 1.5MM datasheet.pdf
FIXED IND 12UH 1.43A 80 MOHM SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W datasheet.pdf
RES 60.4 OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 400W datasheet.pdf
IC FLASH PSRAM 768M datasheet.pdf
CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED datasheet.pdf
CUTTING PLATE datasheet.pdf
XFMR TOROIDAL 2 X 120V 800VA datasheet.pdf