Amphenol Industrial 97-3106A24-12SY-417
97-3106A24-12SY-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A24-12SY-417
Brief Description
AB 5C 3#12, 2#4 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106A24-12SY-417.pdf
Availability of 97-3106A24-12SY-417
QUANTITY
97-3106A24-12SY-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A24-12SY-417
Internal Part NumberEIS-97-3106A24-12SY-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A24-12SY-417
Related Links97-3106A2, 97-3106A24-12SY-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A24-12SY-417 Details Description
Related parts for 97-3106A24-12SY-417
CARD EDGE 60POS DL .100X.200 BLK datasheet.pdf
FIXED IND 3.9NH 450MA 150 MOHM datasheet.pdf
CAP CER 3000PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 14.5A 8DFN datasheet.pdf
CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
MULTI-PAIR 2COND 24AWG SHLD 25' datasheet.pdf
DIODE ZENER 24V 5W T18 datasheet.pdf
HD RA TH datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X30MM R-TAB T766 datasheet.pdf
RES SMD 30.1K OHM 1W 1206 WIDE datasheet.pdf
OSC VCTCXO 40.000MHZ CSNWV SMD datasheet.pdf