Amphenol Industrial 97-3106A24-20PZ
97-3106A24-20PZ picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A24-20PZ
Brief Description
AB 11C 9#16, 2#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106A24-20PZ.pdf
Availability of 97-3106A24-20PZ
QUANTITY
97-3106A24-20PZ Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A24-20PZ
Internal Part NumberEIS-97-3106A24-20PZ
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A24-20PZ
Related Links97-3106, 97-3106A24-20PZ Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A24-20PZ Details Description
Related parts for 97-3106A24-20PZ
FIXED IND 5.6UH 170MA 2.5 OHM datasheet.pdf
CONN HEADER 20POS 1MM R/A GOLD datasheet.pdf
TRANSMITTER FIBER OPTIC 13.2MBPS datasheet.pdf
MODULE DDR2 512MB 244-DIMM datasheet.pdf
CAP CER 470PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
RUBBER BOOT datasheet.pdf
FIXED IND 3.9UH 344MA 590 MOHM datasheet.pdf
CAP CER 13PF 50V P2H 0603 datasheet.pdf
JS RELAY 1 FORM C 24V datasheet.pdf
FIXED IND 8.2UH 2.25A 55 MOHM datasheet.pdf