Amphenol Industrial 97-3106A24-20SY
97-3106A24-20SY picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A24-20SY
Brief Description
AB 11C 9#16, 2#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106A24-20SY.pdf
Availability of 97-3106A24-20SY
QUANTITY
97-3106A24-20SY Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A24-20SY
Internal Part NumberEIS-97-3106A24-20SY
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A24-20SY
Related Links97-3106, 97-3106A24-20SY Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A24-20SY Details Description
Related parts for 97-3106A24-20SY
CONN PLUG 4POS INLINE SKT datasheet.pdf
PARTITION 2.5X50MM KRG BN datasheet.pdf
Crystal 18.8696MHz 30ppm 18pF 50 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount 4-SOJ, 9.40mm pitch datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN ARRAY FEMALE 528POS SMD datasheet.pdf
CAP FILM 0.68UF 10% 250VDC AXIAL datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V 20MA 6DFN datasheet.pdf
CONN SPLICE 18.5-21AWG THRU datasheet.pdf
CONN HEADER 140POS .8MM DUAL SMD datasheet.pdf
CAP CER 2.7PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 7 Circuit 0.394" (10.00mm) datasheet.pdf
CAP CER 150PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf