Amphenol Industrial 97-3106A24-22S-417-940
97-3106A24-22S-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A24-22S-417-940
Brief Description
AB 4C 4#8 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106A24-22S-417-940.pdf
Availability of 97-3106A24-22S-417-940
QUANTITY
97-3106A24-22S-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A24-22S-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A24-22S-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A24-22S-417-940
Related Links97-3106A24-, 97-3106A24-22S-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A24-22S-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106A24-22S-417-940
SWITCH ROCKER SPST 16A 125V datasheet.pdf
RES SMD 80.6K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC LINE DRIVER XDSL DIFF 16-QFN datasheet.pdf
RES SMD 866 OHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL datasheet.pdf
TRANSDCR AC 0-5VDC OUT 3PHASE datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD datasheet.pdf
LABEL 3X2" RED ON WHITE 50/PK datasheet.pdf
THERMISTOR NTC 5K OHM 10% 1006 datasheet.pdf
CONN PLUG W/SOCKETS datasheet.pdf
DIODE ZENER 4.3V 500MW SOD80 datasheet.pdf
FILTER EMI 0.022UF 50V RADIAL datasheet.pdf