Amphenol Industrial 97-3106A24-5PW-940
97-3106A24-5PW-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A24-5PW-940
Brief Description
AB 16C 16#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106A24-5PW-940.pdf
Availability of 97-3106A24-5PW-940
QUANTITY
97-3106A24-5PW-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A24-5PW-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A24-5PW-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A24-5PW-940
Related Links97-3106A2, 97-3106A24-5PW-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A24-5PW-940 Details Description
Related parts for 97-3106A24-5PW-940
FUSE BRD MNT 1.6A 125VAC RADIAL datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG SNGL 20TSSOP datasheet.pdf
RES CHAS MNT 2 OHM 1% 5W datasheet.pdf
CAP FILM 10UF 100VDC AXIAL CAN datasheet.pdf
RES SMD 11K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
PATCH PANEL 2 RJ45 FEMALE datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 28VIN 40VOUT 25W datasheet.pdf
RS-MR 34B-G4 HONDA FEMALE datasheet.pdf
CONN SOCKET PGA ZIF GOLD datasheet.pdf
ANVIL HOLDER datasheet.pdf
MARKERS datasheet.pdf
CAP FILM 0.47UF 10% 310VAC AXIAL datasheet.pdf