Amphenol Industrial 97-3106A24-7SX
97-3106A24-7SX picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A24-7SX
Brief Description
AB 16C 14#16, 2#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106A24-7SX.pdf
Availability of 97-3106A24-7SX
QUANTITY
97-3106A24-7SX Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A24-7SX
Internal Part NumberEIS-97-3106A24-7SX
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A24-7SX
Related Links97-3106, 97-3106A24-7SX Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A24-7SX Details Description
Related parts for 97-3106A24-7SX
RES SMD 1.1K OHM 0.5% 1/8W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 2.49K OHM 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES SMD 143K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP CER 6.8PF 50V 0606 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 99W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 400W datasheet.pdf
RES 22.1 OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 30.1K OHM 1/2W 0.01% RADIAL datasheet.pdf
FAN BLOWER 75.7X25MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
CAP TANT POLY 33UF 10V 2312 datasheet.pdf