Amphenol Industrial 97-3106A28-12P-417-621
97-3106A28-12P-417-621 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A28-12P-417-621
Brief Description
AB 26C 26#16 PIN STRAIGHT PLUG
Datasheet Download
97-3106A28-12P-417-621.pdf
Availability of 97-3106A28-12P-417-621
QUANTITY
97-3106A28-12P-417-621 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A28-12P-417-621
Internal Part NumberEIS-97-3106A28-12P-417-621
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A28-12P-417-621
Related Links97-3106A28-, 97-3106A28-12P-417-621 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A28-12P-417-621 Details Description
Related parts for 97-3106A28-12P-417-621
Connector Header 4 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V datasheet.pdf
IC MUX/DEMUX TRIPLE 2X1 16TSSOP datasheet.pdf
MOSFET N-CH 500V 70A ISOPLUS264 datasheet.pdf
RES METAL OX 2W 9.09K OHM 1% AXL datasheet.pdf
IC PWR SW SMART HISIDE TO252-5 datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 75W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 11POS SKT datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 18POS SKT datasheet.pdf
TERM BLOCK datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 22POS SKT datasheet.pdf