Amphenol Industrial 97-3106A28-15PY-417
97-3106A28-15PY-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A28-15PY-417
Brief Description
AB 35C 35#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106A28-15PY-417.pdf
Availability of 97-3106A28-15PY-417
QUANTITY
97-3106A28-15PY-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A28-15PY-417
Internal Part NumberEIS-97-3106A28-15PY-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A28-15PY-417
Related Links97-3106A2, 97-3106A28-15PY-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A28-15PY-417 Details Description
Related parts for 97-3106A28-15PY-417
MOSFET N-CH 20V 2A SSOT-3 datasheet.pdf
CONN RCPT 1.27MM 40POS GOLD R/A datasheet.pdf
CONN EDGECARD 14POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
RES SMD 82.5K OHM 0.1% 1/2W 2512 datasheet.pdf
CAP CER 2PF 50V R2H 0402 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 75W datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M2 NYLON 27MM datasheet.pdf
FIXED IND 12UH 160MA 3.8 OHM SMD datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 10% 35V 2915 datasheet.pdf
RES SMD 130 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
FIXED INDUCT 3.33UH 50MA 700 MOH datasheet.pdf