Amphenol Industrial 97-3106A28-15SY-940
97-3106A28-15SY-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A28-15SY-940
Brief Description
AB 35C 35#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106A28-15SY-940.pdf
Availability of 97-3106A28-15SY-940
QUANTITY
97-3106A28-15SY-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A28-15SY-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A28-15SY-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A28-15SY-940
Related Links97-3106A2, 97-3106A28-15SY-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A28-15SY-940 Details Description
Related parts for 97-3106A28-15SY-940
CABLE D-SUB-AMU37B/AE37G/AFU37B datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 82PF 150V 0606 datasheet.pdf
CONN HEADER 18POS VERT PCB GOLD datasheet.pdf
PIN CONTACT 100 PCS datasheet.pdf
QSFP-QSFP QDR 4CH LSZH OM2+ 45M datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER +/-15V 10W DIN datasheet.pdf
Crystal 37.4000MHz 15ppm 12pF 100 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
HAN-ECO MONOBLOCK KIT 1 06B GS datasheet.pdf
CAP FILM 470NF 5% 160VDC RAD datasheet.pdf