Amphenol Industrial 97-3106A28-16S-940
97-3106A28-16S-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A28-16S-940
Brief Description
AB 20C 20#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106A28-16S-940.pdf
Availability of 97-3106A28-16S-940
QUANTITY
97-3106A28-16S-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A28-16S-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A28-16S-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A28-16S-940
Related Links97-3106A2, 97-3106A28-16S-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A28-16S-940 Details Description
Related parts for 97-3106A28-16S-940
RES 511 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IDC CABLE - MCE10K/MC10F/X datasheet.pdf
IC MPU/RESET CIRC 2.925V SOT23-5 datasheet.pdf
LED CBI 2MM BI-LEVEL GN,GN DIFF datasheet.pdf
CIR BRKR THRM-MAG 4A LEVER datasheet.pdf
CAP CER 6.8UF 10V X5R RADIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 7POS INLINE PIN datasheet.pdf
CONN HDR 33POS 1.27MM T/H datasheet.pdf
LED VCSEL SENSOR 850NM TO-46 datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X25MM XCUT datasheet.pdf
TVS DIODE 12VWM 24VC datasheet.pdf
CAP FILM 1.5UF 20% 310VAC AXIAL datasheet.pdf