Amphenol Industrial 97-3106A28-18PY-689
97-3106A28-18PY-689 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A28-18PY-689
Brief Description
AB 12C 12#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106A28-18PY-689.pdf
Availability of 97-3106A28-18PY-689
QUANTITY
97-3106A28-18PY-689 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A28-18PY-689
Internal Part NumberEIS-97-3106A28-18PY-689
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A28-18PY-689
Related Links97-3106A2, 97-3106A28-18PY-689 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A28-18PY-689 Details Description
Related parts for 97-3106A28-18PY-689
CONN PLUG 7POS .100 POLAR 15AU datasheet.pdf
SCR DBL HISCR 1000V 95A ADDAPAK datasheet.pdf
IC TRNSF CNTRLR DUAL FET 8-TSSOP datasheet.pdf
CONN FEMALE PLUG 3+PE GOLD BLUE datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPST 16A 125V datasheet.pdf
CAP CER 30PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
TRACE CABLE FOR GIGABIT TAP datasheet.pdf
FERRITE CHIP 80 OHM 550MA 0603 datasheet.pdf
BERGSTIK datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X10MM XCUT T766 datasheet.pdf
HEATSINK CPU 28MM SQBLK W/O TAPE datasheet.pdf
CONN 28POS 0.8MM SMT datasheet.pdf