Amphenol Industrial 97-3106A28-19P
97-3106A28-19P picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A28-19P
Brief Description
AB 10C 2#16 4#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106A28-19P.pdf
Availability of 97-3106A28-19P
QUANTITY
97-3106A28-19P Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A28-19P
Internal Part NumberEIS-97-3106A28-19P
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A28-19P
Related Links97-3106, 97-3106A28-19P Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A28-19P Details Description
Related parts for 97-3106A28-19P
IC VREF SERIES/SHUNT PROG 8SOIC datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 0.15A TSC75-6 datasheet.pdf
CAP FILM 0.047UF 5% 630VDC RAD datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 18POS PIN datasheet.pdf
CAP TANT 0.33UF 20% 100V AXIAL datasheet.pdf
FERRITE CORE RM 3UH N87 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS .125" datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X10MM L-TAB T412 datasheet.pdf
CONN PLUG 19POS INLINE PIN datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS BOX MNT SKT datasheet.pdf