Amphenol Industrial 97-3106A28-19SY-417
97-3106A28-19SY-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A28-19SY-417
Brief Description
AB 10C 6#16, 4#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106A28-19SY-417.pdf
Availability of 97-3106A28-19SY-417
QUANTITY
97-3106A28-19SY-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A28-19SY-417
Internal Part NumberEIS-97-3106A28-19SY-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A28-19SY-417
Related Links97-3106A2, 97-3106A28-19SY-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A28-19SY-417 Details Description
Related parts for 97-3106A28-19SY-417
OSC XO 3.6864MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS R/A .156 datasheet.pdf
CAP CER 820PF 500V NP0 RADIAL datasheet.pdf
RES 750K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS SKT datasheet.pdf
HEATSINK 54X40X12.7MM XCUT datasheet.pdf
CONN PLUG W/SOCKETS datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 2 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 20SOIC datasheet.pdf
6800UF 400V 76X220MM 105C 5000H datasheet.pdf