Amphenol Industrial 97-3106A28-21PX-940
97-3106A28-21PX-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A28-21PX-940
Brief Description
AB 37C 37#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106A28-21PX-940.pdf
Availability of 97-3106A28-21PX-940
QUANTITY
97-3106A28-21PX-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A28-21PX-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A28-21PX-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A28-21PX-940
Related Links97-3106A2, 97-3106A28-21PX-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A28-21PX-940 Details Description
Related parts for 97-3106A28-21PX-940
CONN RECEPT 12POS FMALE PANEL MT datasheet.pdf
IC DAC 14BIT MPU COMP 20-SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 38POS .100 EYELET datasheet.pdf
SSD 112GB 2.5" UATA datasheet.pdf
RES 2.8K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
35+35 DIL VERT PIN HDR datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X15MM L-TAB datasheet.pdf
DIODE ZENER 5.6V 225MW SOT23-3 datasheet.pdf