Amphenol Industrial 97-3106A28-3PZ-940
97-3106A28-3PZ-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A28-3PZ-940
Brief Description
AB 3C 3#8 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106A28-3PZ-940.pdf
Availability of 97-3106A28-3PZ-940
QUANTITY
97-3106A28-3PZ-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A28-3PZ-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A28-3PZ-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A28-3PZ-940
Related Links97-3106A2, 97-3106A28-3PZ-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A28-3PZ-940 Details Description
Related parts for 97-3106A28-3PZ-940
CONN SPLICE CLOSED 14-22 AWG datasheet.pdf
SWITCH KEYLOCK SPDT 3A 19MM 250V datasheet.pdf
IC EEPROM 32KBIT 400KHZ 8SOIC datasheet.pdf
RES 100 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
MOD INLET/MED FILTER 6A PNL datasheet.pdf
CONN SPRING LOAD 14POS DUAL SMD datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 8.27A 10 MOHM TH datasheet.pdf
CONN HEADER 26POS T/H GOLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS .100" datasheet.pdf