Amphenol Industrial 97-3106A28-8PW-417-940
97-3106A28-8PW-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A28-8PW-417-940
Brief Description
AB 12C 10#16, 2#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106A28-8PW-417-940.pdf
Availability of 97-3106A28-8PW-417-940
QUANTITY
97-3106A28-8PW-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A28-8PW-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A28-8PW-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A28-8PW-417-940
Related Links97-3106A28-, 97-3106A28-8PW-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A28-8PW-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106A28-8PW-417-940
FIXED IND 68UH 490MA 310 MOHM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONV DC/DC 15W 9-18VIN 15VOUT datasheet.pdf
CAP TANT 56UF 5% 8V AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 68PF 400VAC SL RADIAL datasheet.pdf
SWITCH ROTARY SP10T datasheet.pdf
FIXED IND 22UH 57MA 7.5 OHM SMD datasheet.pdf
RES 1.37K OHM 0.6W 0.1% RADIAL datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X10MM R-TAB datasheet.pdf
CONN PLUG 55POS INLINE SKT datasheet.pdf