Amphenol Industrial 97-3106A32-13PX-417-940
97-3106A32-13PX-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A32-13PX-417-940
Brief Description
AB 23C 18#16, 5#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106A32-13PX-417-940.pdf
Availability of 97-3106A32-13PX-417-940
QUANTITY
97-3106A32-13PX-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A32-13PX-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A32-13PX-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A32-13PX-417-940
Related Links97-3106A32-, 97-3106A32-13PX-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A32-13PX-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106A32-13PX-417-940
IDC CABLE - MSR10K/MC10G/MSR10K datasheet.pdf
RELAY OPTO AC/DC 60V 500MA 8-SMD datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 240V datasheet.pdf
TRIMMER 50 OHM 0.25W SMD datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 13POS WALLMNT SCKT datasheet.pdf
RES 51.5K OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 39UF 5% 20V AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 2.2UF 10V X7R 1206 datasheet.pdf
CAP CER 27PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf