Amphenol Industrial 97-3106A32-13PX-940
97-3106A32-13PX-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A32-13PX-940
Brief Description
AB 23C 18#16, 5#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106A32-13PX-940.pdf
Availability of 97-3106A32-13PX-940
QUANTITY
97-3106A32-13PX-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A32-13PX-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A32-13PX-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A32-13PX-940
Related Links97-3106A3, 97-3106A32-13PX-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A32-13PX-940 Details Description
Related parts for 97-3106A32-13PX-940
FAN BLOWER 75.7X30MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
RES SMD 56.2 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES SMD 1.15K OHM 1/16W 0402 datasheet.pdf
CAP FILM 0.022UF 10% 1KVDC RAD datasheet.pdf
IC SRAM 9MBIT 100MHZ 100TQFP datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 32POS BOX MNT PINS datasheet.pdf
RES ARRAY 9 RES 5.1K OHM 10SIP datasheet.pdf
LED XLAMP COOL WHITE 6200K 2SMD datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 25 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
TRANS NPN 100V 3A TP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 50W datasheet.pdf