Amphenol Industrial 97-3106A32-13PY-417-940
97-3106A32-13PY-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A32-13PY-417-940
Brief Description
AB 23C 18#16, 5#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106A32-13PY-417-940.pdf
Availability of 97-3106A32-13PY-417-940
QUANTITY
97-3106A32-13PY-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A32-13PY-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A32-13PY-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A32-13PY-417-940
Related Links97-3106A32-, 97-3106A32-13PY-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A32-13PY-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106A32-13PY-417-940
SCR SENS 400V 6A ISO TO-220 datasheet.pdf
HEADER 50POS STR DUAL INSUL 2ROW datasheet.pdf
SW ROTARY ACTUATOR SP 2-12POS datasheet.pdf
RES 30.9K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 41POS PIN datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 400VAC Y5V RADIAL datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 16V 10% 1411 datasheet.pdf
CABLE 18POS .100 JUMPER 12 INCH datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X6MM XCUT datasheet.pdf
RES SMD 4.3 OHM 5% 1/2W 1210 datasheet.pdf
ROBUST SFTY LIGHT CURTAIN 804MM datasheet.pdf