Amphenol Industrial 97-3106A36-8PY-417-940
97-3106A36-8PY-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A36-8PY-417-940
Brief Description
AB 47C 46#16, 1#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106A36-8PY-417-940.pdf
Availability of 97-3106A36-8PY-417-940
QUANTITY
97-3106A36-8PY-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A36-8PY-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A36-8PY-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A36-8PY-417-940
Related Links97-3106A36-, 97-3106A36-8PY-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A36-8PY-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106A36-8PY-417-940
IC REG BUCK 12V 5A TO263-7 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 525V 5.0A TO220FP datasheet.pdf
RING CORE DBL CHOKE 470UH 700MA datasheet.pdf
RES 10M OHM 1.75W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 953 OHM 1/2W .5% AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .050 THRUHL datasheet.pdf
500 TB RIS CLA 2-ROWS-R datasheet.pdf
CAP CER 20PF 250V NP0 0603 datasheet.pdf
CAP FILM 0.51UF 5% 250VDC AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 2POS SKT datasheet.pdf