Amphenol Industrial 97-3106B14S-7PY-940
97-3106B14S-7PY-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B14S-7PY-940
Brief Description
AB 3C 3#16S PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B14S-7PY-940.pdf
Availability of 97-3106B14S-7PY-940
QUANTITY
97-3106B14S-7PY-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B14S-7PY-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B14S-7PY-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B14S-7PY-940
Related Links97-3106B1, 97-3106B14S-7PY-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B14S-7PY-940 Details Description
Related parts for 97-3106B14S-7PY-940
CONN RECEPT PIN .015-.025" .330" datasheet.pdf
IC LINE INTERFACE SLIC PLCC-28 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN HEADER 14POS 2MM R/A DL PCB datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 6POS STR 5MM datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 23 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 75W datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X35MM L-TAB T766 datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X35MM R-TAB T766 datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V datasheet.pdf
FIXED IND 4.7UH 8.7A 8.5 MOHM datasheet.pdf