Amphenol Industrial 97-3106B16S-8PX-940
97-3106B16S-8PX-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B16S-8PX-940
Brief Description
AB 5C 5#16S PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B16S-8PX-940.pdf
Availability of 97-3106B16S-8PX-940
QUANTITY
97-3106B16S-8PX-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B16S-8PX-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B16S-8PX-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B16S-8PX-940
Related Links97-3106B1, 97-3106B16S-8PX-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B16S-8PX-940 Details Description
Related parts for 97-3106B16S-8PX-940
MOSFET P-CH 15V 1.6A 8-SOIC datasheet.pdf
IC MIFARE STAND 1K MOA4 datasheet.pdf
CABLE ASSY QSFP 30AWG 3M datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 25W datasheet.pdf
RES 9.53K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 4.7K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 12A 240VAC 28VDC datasheet.pdf
CAP CER 270PF 450V CH 0805 datasheet.pdf