Amphenol Industrial 97-3106B20-14PZ-940
97-3106B20-14PZ-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B20-14PZ-940
Brief Description
AB 5C 3#12, 2#8 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B20-14PZ-940.pdf
Availability of 97-3106B20-14PZ-940
QUANTITY
97-3106B20-14PZ-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B20-14PZ-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B20-14PZ-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B20-14PZ-940
Related Links97-3106B2, 97-3106B20-14PZ-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B20-14PZ-940 Details Description
Related parts for 97-3106B20-14PZ-940
LED 3HI 3MM RED PC MNT datasheet.pdf
IC DIFF RCVR/EQUALZR SGL 16-QSOP datasheet.pdf
CONN HEADER HI-SPEED DUAL 80POS datasheet.pdf
KIT EVAL FOR MAX98500 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 100W datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CONN CARD EXTEND .050" 108POS datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER 6-USP datasheet.pdf
ULTRA-FLEX FEP 36 AWG 1000 FT GN datasheet.pdf