Amphenol Industrial 97-3106B20-14SY-417-940
97-3106B20-14SY-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B20-14SY-417-940
Brief Description
AB 5C 3#12, 2#8 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106B20-14SY-417-940.pdf
Availability of 97-3106B20-14SY-417-940
QUANTITY
97-3106B20-14SY-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B20-14SY-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B20-14SY-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B20-14SY-417-940
Related Links97-3106B20-, 97-3106B20-14SY-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B20-14SY-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106B20-14SY-417-940
IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-SOIC datasheet.pdf
IC COMP OPENDRN 1.6V SNGL 8-SOIC datasheet.pdf
TIP HEAT BLOWER FOR TS 550 datasheet.pdf
RES SMD 46.4K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20QFN datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS BOX MNT W/SCKT datasheet.pdf
RES 1 OHM 7W 5% AXIAL datasheet.pdf
CABLE 19POS .100 JUMPER 9 INCH datasheet.pdf
PREMO-FLEX 1.25 JMPR LGT 178 TYP datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X25MM R-TAB T766 datasheet.pdf
FIXED IND 680NH 450MA 600 MOHM datasheet.pdf
DC/DC CONVERT 36V 20A datasheet.pdf