Amphenol Industrial 97-3106B20-14SY-940
97-3106B20-14SY-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B20-14SY-940
Brief Description
AB 5C 3#12, 2#8 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106B20-14SY-940.pdf
Availability of 97-3106B20-14SY-940
QUANTITY
97-3106B20-14SY-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B20-14SY-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B20-14SY-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B20-14SY-940
Related Links97-3106B2, 97-3106B20-14SY-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B20-14SY-940 Details Description
Related parts for 97-3106B20-14SY-940
CAP ALUM 1500UF 20% 80V SNAP datasheet.pdf
IC REG LDO 4.7V 0.15A SOT23-5 datasheet.pdf
DUCT SLT HAL FREE WHT 1X2"X 6' datasheet.pdf
CONN RCPT 2POS .100 POLAR GOLD datasheet.pdf
CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW datasheet.pdf
DIODE MODULE 1.2KV 20A SOT227 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W datasheet.pdf
CAP CER 3.9PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X35MM R-TAB T766 datasheet.pdf
DIODE ZENER 3V 500MW SOD123 datasheet.pdf