Amphenol Industrial 97-3106B20-15P-417-940
97-3106B20-15P-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B20-15P-417-940
Brief Description
AB 7C 7#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B20-15P-417-940.pdf
Availability of 97-3106B20-15P-417-940
QUANTITY
97-3106B20-15P-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B20-15P-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B20-15P-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B20-15P-417-940
Related Links97-3106B20-, 97-3106B20-15P-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B20-15P-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106B20-15P-417-940
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 5V datasheet.pdf
IC OPAMP VGA 500MHZ 14TSSOP datasheet.pdf
CARD EDGE 48POS DL .125X.250 BLK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN FFC BOTTOM 5POS 1.25MM R/A datasheet.pdf
RES SMD 0.15 OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W datasheet.pdf
RES 825 OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 22PF 400VAC SL RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 620 OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC LED Driver DC DC Regulator Analog, PWM Dimming 1.5A (Switch) Backlight 9-DSBGA (1.2x1.3) datasheet.pdf