Amphenol Industrial 97-3106B20-15S-940
97-3106B20-15S-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B20-15S-940
Brief Description
AB 7C 7#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106B20-15S-940.pdf
Availability of 97-3106B20-15S-940
QUANTITY
97-3106B20-15S-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B20-15S-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B20-15S-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B20-15S-940
Related Links97-3106B2, 97-3106B20-15S-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B20-15S-940 Details Description
Related parts for 97-3106B20-15S-940
XFRMR LAMINATED 123VA CHAS MOUNT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .100 EYELET datasheet.pdf
SENSOR 50PSI M12-1.5 6G 4-20MA datasheet.pdf
CAP CER 56PF 500V 1111 datasheet.pdf
OSC XO 212.5MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
CONN RCPT 55POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 15A 125V datasheet.pdf