Amphenol Industrial 97-3106B20-18PZ-417
97-3106B20-18PZ-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B20-18PZ-417
Brief Description
AB 9C 6#16, 3#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B20-18PZ-417.pdf
Availability of 97-3106B20-18PZ-417
QUANTITY
97-3106B20-18PZ-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B20-18PZ-417
Internal Part NumberEIS-97-3106B20-18PZ-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B20-18PZ-417
Related Links97-3106B2, 97-3106B20-18PZ-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B20-18PZ-417 Details Description
Related parts for 97-3106B20-18PZ-417
OPTOISO 7.5KV OPN COLLECTOR 6DIP datasheet.pdf
CONN BNC JACK STR 50 OHM PCB datasheet.pdf
RELAY TELECOM DPDT 2A 3V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 100W datasheet.pdf
CONN MALE 7POS CONTACT INSERT datasheet.pdf
FLAT CABLE WIRE SADDLE BLACK datasheet.pdf
TERMINAL HOLD DOWN datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X20MM L-TAB datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 18K OHM 2512 datasheet.pdf