Amphenol Industrial 97-3106B20-18SX-940
97-3106B20-18SX-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B20-18SX-940
Brief Description
AB 9C 6#16, 3#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106B20-18SX-940.pdf
Availability of 97-3106B20-18SX-940
QUANTITY
97-3106B20-18SX-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B20-18SX-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B20-18SX-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B20-18SX-940
Related Links97-3106B2, 97-3106B20-18SX-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B20-18SX-940 Details Description
Related parts for 97-3106B20-18SX-940
CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
IC FPGA 391 I/O 676FBGA datasheet.pdf
CAP ARRAY 10000PF 50V X7R 0612 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 220PS DIP .050 SLD datasheet.pdf
IC REG LDO 5.3V 0.18A SOT23-5 datasheet.pdf
IC SUPERVISORY CIRCUIT SOT-23-6 datasheet.pdf
SENSOR PRESS GAUGE 10" H2O 4SIP datasheet.pdf
BERG II 0.100" DUAL ST datasheet.pdf
FAN AXIAL 119X25.5MM 220/240VAC datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X10MM XCUT T766 datasheet.pdf
DIODE ZENER 36V 1W PMDU datasheet.pdf
ATTENUATOR 3 DB DC 18GHZ datasheet.pdf