Amphenol Industrial 97-3106B20-21SZ-417
97-3106B20-21SZ-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B20-21SZ-417
Brief Description
AB 9C 8#16, 1#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106B20-21SZ-417.pdf
Availability of 97-3106B20-21SZ-417
QUANTITY
97-3106B20-21SZ-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B20-21SZ-417
Internal Part NumberEIS-97-3106B20-21SZ-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B20-21SZ-417
Related Links97-3106B2, 97-3106B20-21SZ-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B20-21SZ-417 Details Description
Related parts for 97-3106B20-21SZ-417
Connector Quick Connect Receptacle 18-22 AWG 0.205" (5.21mm) Crimp datasheet.pdf
IC FPGA 81 I/O 100QFP datasheet.pdf
RES SMD 3.74K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
LED BAYONET 6V 20A WHITE datasheet.pdf
CAP CER 0.12UF 100V X7R 1210 datasheet.pdf
CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 15POS SKT datasheet.pdf