Amphenol Industrial 97-3106B20-23PZ-417-940
97-3106B20-23PZ-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B20-23PZ-417-940
Brief Description
AB 2C 2#8 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B20-23PZ-417-940.pdf
Availability of 97-3106B20-23PZ-417-940
QUANTITY
97-3106B20-23PZ-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B20-23PZ-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B20-23PZ-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B20-23PZ-417-940
Related Links97-3106B20-, 97-3106B20-23PZ-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B20-23PZ-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106B20-23PZ-417-940
BOX ABS BLACK 4.94"L X 2.75"W datasheet.pdf
OPTOISO 3.75KV 2CH DARL 8-DIP GW datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS INLINE W/SCKT datasheet.pdf
CONN FIBER LC2 SEALED MM 126UM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 200W datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET ZIF 28POS GLD datasheet.pdf
RES 900 OHM 0.3W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER datasheet.pdf
SPARE VS6572-R VALUSCAN CONN datasheet.pdf
MOV 20VAC 1206 SMD datasheet.pdf